Elif Kurtaran

Elif Kurtaran, 1 Ocak 2012 tarihinde İstanbul şehrinde doğmuş bir aktristtir ve boyu 128 cm’dir.

Elif Kurtaran Hakkında Bilgiler

Elif Kurtaran Boyu Kaç cm?

128 cm boyundadır.

Elif Kurtaran Yaşı Kaç?

12 yaşındadır.

Elif Kurtaran Nereli?

İstanbul doğumludur.

Elif Kurtaran Hangi Burç?

Oğlak

Elif Kurtaran Kimdir?

Elif Kurtaran: Genç Yetenek Üzerine Parlayan Bir Yıldız

Elif Kurtaran, 1 Ocak 2012’de İstanbul’da doğan ve oyunculuk dünyasına adım atan genç bir yetenektir. Küçük yaşına rağmen büyük bir yetenek ve kararlılıkla oyunculuk kariyerine odaklanmıştır. 128 cm boyuyla dikkat çeken Elif, henüz 12 yaşında olmasına rağmen sektörde kendine sağlam bir yer edinmiştir.

Elif Kurtaran, Oğlak burcunun sağlam ve kararlı özelliklerini taşımaktadır. Jade Casting İstanbul bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdüren Elif, 2020 yılında Türkiye Sigorta reklam çekimlerinde yer alarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Küçük yaşına rağmen önemli projelerde yer alarak kendini kanıtlamıştır. Aleyna Özgeçen’in çocukluk yıllarını canlandırdığı “Zemheri” dizisindeki performansıyla ve “Sol Yanım” dizisindeki Maya karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

2021’de ise “Annemizi Saklarken” adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olan Elif, Pelin karakterini üstlenerek başarılı bir performans sergilemiştir. Bu rolleriyle genç yaşına rağmen sektörde kendine sağlam bir yer edinen Elif Kurtaran, gelecekte adından sıkça söz ettirecek gibi görünmektedir. Oyunculuk kariyerindeki başarılı adımlarıyla, genç yaşta önemli bir ilerleme kaydeden Elif Kurtaran, gelecek projeleriyle de adından söz ettireceğe benziyor.

Bilgi Değer
İsim Elif Kurtaran
Doğum Tarihi 1 Ocak 2012
Doğum Yeri İstanbul
Boy 128 cm
Yaş 12
Nereli İstanbul
Burç Oğlak
Meslek Aktris

Yorum yapın