Emre Bey

Emre Bey, 28 Şubat 1997 tarihinde İstanbul şehrinde doğmuş bir aktördür ve boyu 179 cm’dir.

Emre Bey Hakkında Bilgiler

Emre Bey Boyu Kaç cm?

179 cm boyundadır.

Emre Bey Yaşı Kaç?

27 yaşındadır.

Emre Bey Nereli?

İstanbul doğumludur.

Emre Bey Hangi Burç?

Balık

Emre Bey Kaç Kilo?

70kg

Emre Bey Kimdir?

Emre Bey Türk oyuncu. Baba tarafında Yugoslavya göçmeni ve Arnavut olan oyuncu anne tarafından ise Bursalıdır. 28 Şubat 1997’de İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukken lisanslı futbol oynayan oyuncunun hayali futbolcu olmaktı. Lisede okurken bir tanıdığının yönlendirmesiyle ajansa kaydolan oyuncunun oyunculuk hayatı buradan sonra başladı. Daha sonra Craft oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimi aldı. 2015 yılında Aşk Zamanı dizisiyle ilk TV ekranı çıkışını gerçekleştirdi.

2017 yılında Adı Efsane dizisinde Kıvanç karakteriyle ilk büyük çıkışını gerçekleştirdi ve Erdal Beşikçioğlu ile beraber oynadı. 2018 yılında Elimi Bırakma dizisinde Arda karakterini oynadı. Aynı yıl üniversitede “Medya İletişimi” bölümünde okuyordu. 2020 yılında Sol Yanım dizisinde Burak karakteriyle tanınırlığı arttı. Daha sonra Yetiş Zeynep ve Menajerimi Ara dizilerinde yer aldı. 2022 yılında Son Nefesime Kadar dizisinde Nurgül Yeşilçay ile beraber oynadı.

Aynı yıl Mahalleden Arkadaşlar filmiyle ilk sinema rolünü oynadı. 2022 yılında Balkan Ninnisi dizisiyle başrol çıkışını gerçekleştirdi. 2023 yılında Vermem Seni Ellere dizisinde Mehmet karakterini oynamaktadır.

Emre Bey – Bilgi Değer
İsim Emre Bey
Doğum Tarihi 28 Şubat 1997
Doğum Yeri İstanbul
Boy 179 cm
Yaş 27
Burç Balık
Kilo 70 kg

Yorum yapın