Furkan Andıç

Furkan Andıç, 4 Nisan 1990 tarihinde İstanbul şehrinde doğmuş bir aktördür ve boyu 190 cm’dir.

Furkan Andıç Hakkında Bilgiler

Furkan Andıç Boyu Kaç cm?

190 cm boyundadır.

Furkan Andıç Yaşı Kaç?

34 yaşındadır.

Furkan Andıç Nereli?

İstanbul doğumludur.

Furkan Andıç Kaç Kilo?

88 kg

Furkan Andıç Hangi Burç?

Koç

Furkan Andıç Mesleği

Oyuncu

Furkan Andıç Kimdir?

Furkan Andıç Türk oyuncudur. İlkokulu ve liseyi Ataşehir’de okudu. 2007 yılında liseden mezun olduktan sonra Ukrayna’ya gitti. Ukrayna’da Kiev Politeknik Üniversitesinde ilk sene hazırlık ve dil eğitimi aldı. İkinci senesinde ise ekonomi bölümünde okudu. Eğitim sistemindeki denklik koşulu yüzünden İstanbul’a dönmek zorunda kaldı. Bir süre İstanbul Bilgi Üniversitesinde Radyo ve Televizyon Programcılığı Bölümünde okuyan genç oyuncu, daha sonra 2011-2012 eğitim senesi 1. döneminde Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim ve Tasarım Bölümüne yatay geçiş yaptı.

2011 yılında Kanal D’de yayınlanmaya başlayan Umutsuz Ev Kadınları dizisinde Levent rolünü oynadı. 2014 yılında başlayan Kaçak Gelinler adlı dizide Selim İnan rolünde zengin bir ailenin tek çocuğu karakterini canlandırmıştı. 2015 yılında ise atv’de yayınlanan Kırgın Çiçekler adlı dizide 18 bölüm boyunca Gökhan karakterini canlandırdı.

2016 yılında ise Kanal D’de yayınlanan Tatlı İntikam adlı dizide Sinan karakterini canlandırdıktan sonra 2017’de Meryem dizisinde Savaş karakterini canlandırdı. 2019’da FOX’ta yayımlanan Her Yerde Sen dizisinde Demir Erendil karakterini canlandırdı. 2020’de Kanal D’de yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinde Ateş Avcı karakterini canlandırmıştır.

Bilgi Değer
Adı Furkan Andıç
Doğum Tarihi 4 Nisan 1990
Boy 190 cm
Yaş 34
Doğum Yeri İstanbul
Kilo 88 kg
Burç Koç

Yorum yapın