Gökhan Alkan

Gökhan Alkan, 2 Aralık 1987 tarihinde İstanbul şehrinde doğmuş bir aktördür ve boyu 188 cm’dir.

Gökhan Alkan Hakkında Bilgiler

Gökhan Alkan Boyu Kaç cm?

188 cm boyundadır.

Gökhan Alkan Yaşı Kaç?

37 yaşındadır.

Gökhan Alkan Nereli?

İstanbul doğumludur.

Gökhan Alkan Sevgilisi Kim?

Nesrin Cavadzade (Eski)

Gökhan Alkan Kaç Kilo?

77 kg

Gökhan Alkan Hangi Burç?

Yay

Gökhan Alkan Kimdir?

Gökhan Alkan, Türk oyunculuk dünyasının parlayan yıldızlarından biridir. 8 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Alkan, Kocaeli Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ancak hayatı, onu farklı bir yöne çekmiş ve oyunculuk tutkusunu keşfetmiştir. Oyunculuk eğitimini MSM Actor Studio’da başarıyla tamamlamıştır. Alkan, 188 cm boyuyla dikkat çekerken oyunculuk yeteneği ve karizmasıyla sektörde önemli bir yere sahiptir.

Mezuniyetinin ardından, yeteneklerini sahneye taşımak için Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda 2 sezon boyunca sahne almıştır. Daha sonra bir grup arkadaşıyla birlikte kendi tiyatrosunu kurarak bu alandaki deneyimlerini pekiştirmiştir. Sahne deneyimlerinin yanı sıra televizyon ve sinema dünyasına da adım atan Alkan, başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmiştir.

2016 yılında Güney Kore’de düzenlenen APAN (Asia Pasific Actors Network) Star Awards Özel Ödülü’ne layık görülen Gökhan Alkan, uluslararası alanda da tanınmış bir isimdir. Türkiye’de de “Kalp Atışı” adlı dizide başrolü paylaştığı Öykü Karayel ile birlikte 2017 yılında Altın Kelebek En İyi Dizi Çifti Ödülü’ne layık görülmüştür.

Gökhan Alkan, sadece yetenekli bir oyuncu olmakla kalmayıp aynı zamanda disiplinli çalışması ve özverisiyle de öne çıkan bir isimdir. Gelecekte de kariyerindeki başarı grafiğini yükseltmeye devam etmesi beklenmektedir.

Günümüz 2024 yılında TRT 1 Ekranlarında Kül Masalı dizisinde Arat Giraylı karakterini canlandırmaktadır. Dizide Özge Günay karakterine hayat veren Sevda Erginci ile başrölü paylaşmaktadır.

Bilgi Detay
Adı Soyadı Gökhan Alkan
Boy 188 cm
Yaş 37
Nereli İstanbul
Kilo 77 kg
Burç Yay

Yorum yapın