Luh Tyler

Luh Tyler, 20 Şubat 2006 tarihinde Florida’da doğmuş bir müzisyendir ve boyu 175 cm’dir.

Luh Tyler Hakkında Bilgiler

Luh Tyler Boyu Kaç cm?

175 cm boyundadır.

Luh Tyler Yaşı Kaç?

18 yaşındadır.

Luh Tyler Nereli?

Florida / Tallahassee, FL doğumludur.

Luh Tyler Hangi Burç?

Balık

Luh Tyler Kimdir?

Profesyonel olarak Luh Tyler olarak bilinen Tyler Meeks 20 Şubat 2006 doğumlu), şu anda Atlantic Records ile sözleşme imzalamış Tallahassee, Florida’dan Amerikalı bir rapçi. İlk stüdyo albümü My Vision, Billboard Top Heatseekers listesinde 2 numaraya kadar yükseldi. “Law & Order” adlı şarkısının yayınlanmasıyla popülerlik kazanmaya başladı.

2023 yılının Şubat ayında, ‘Florida Water’ programında Ski Mask the Slump God ile birlikte yer alacaktı. Tyler’ın BabyTron ve NoCap gibi sanatçıların yer aldığı ilk mixtape’i My Vision 31 Mart 2023’te yayınlandı. 4 Nisan 2023’te Tyler, Philadelphia rapçi Lil Uzi Vert’in eklediği bir özellik ile karışık listenin yeniden yüklenmiş bir versiyonunu yayınladı.

Florida’da yaşamıştır. Gerçek adı Tyler Meeks‘tir. McKenzie Meeks adında bir kız kardeşi vardır. Sanatçı, “Fat Racks” ve “Law and Order” gibi hit şarkılara sahip müzikal bir sanatçıdır. Yeni çıkardığı şarkıları tanıtmak, serbest stil yapmak ve özçekimler paylaşmak için luhtyler_ Instagram hesabını kullanıyor. Ayrıca arkadaşları ve aile üyeleriyle fotoğraflar paylaşıyor. 1.1 milyon takipçiye ulaşmıştır.

Luh Tyler Bilgi Değer
Adı Luh Tyler
Boyu 175 cm
Yaşı 18
Doğum Yeri Florida / Tallahassee, FL
Burcu Balık
Gerçek Adı Tyler Meeks

Yorum yapın