Müge Anlı 

Müge Anlı , 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul şehrinde doğmuş bir gazetecidir ve boyu 164 cm’dir.

Müge Anlı Hakkında Bilgiler

Müge Anlı Boyu Kaç cm?

164 cm boyundadır.

Müge Anlı Yaşı Kaç?

51 yaşındadır.

Müge Anlı Nereli?

İstanbul doğumludur.

Müge Anlı Eşi?

Şinasi Yüzbaşıoğlu

Müge Anlı Kaç Kilo?

56 kg

Müge Anlı Hangi Burç?

Yay

Müge Anlı Kimdir?

Müge Anlı Yüzbaşıoğlu Türk sunucu ve gazetecidir.

Müge Anlı, Türk sunucu ve gazeteci 19 Aralık 1973’te İstanbul’da doğdu ve 164 cm boyundadır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine tamamladı. Televizyon kariyerine Top Secret programıyla Kanal 6’da başladı ve daha sonra Kanal D ve ATV gibi kanallarda magazin sunuculuğu yaptı.

2008 yılında magazin sunuculuğundan ayrılarak sunuculuğa geçti ve ATV’de Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programında, kayıp kişileri arayan ve çözümlenememiş cinayetleri aydınlatmaya çalışan konular işlenmektedir.

Müge Anlı’nın özel hayatı da kamuoyunun ilgisini çekmektedir. 1999 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi, ancak 2008 yılında boşandılar. Bu evlilikten bir kızı oldu. 20 Haziran 2022’de İstanbul Emniyeti Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıkladı ve 25 Haziran 2022’de evlendiler. Müge Anlı’nın burcu Yay’dır. Güçlü kişiliği ve profesyonel yaklaşımıyla tanınan Anlı, televizyon dünyasında uzun yıllar boyunca etkili bir şekilde çalışmıştır.

Bilgi Detay
Adı Müge Anlı
Meslek Gazeteci
Boy 164 cm
Yaş 51
Nereli İstanbul
Eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu (25 Haziran 2022)
Kilo 56 kg
Burç Yay

Yorum yapın