Onur Seyit Yaran

Onur Seyit Yaran, 13 Ocak 1995 tarihinde İstanbul şehrinde doğmuş bir aktördür ve boyu 187 cm’dir.

Onur Seyit Yaran Hakkında Bilgiler

Onur Seyit Yaran Boyu Kaç cm?

187 cm boyundadır.

Onur Seyit Yaran Yaşı Kaç?

29 yaşındadır.

Onur Seyit Yaran Nereli?

İstanbul doğumludur.

Onur Seyit Yaran Kaç Kilo?

79 kg

Onur Seyit Yaran Hangi Burç?

Balık

Onur Seyit Yaran Mesleği

Manken – Model – Oyuncu

Onur Seyit Yaran Kimdir?

Elit bir yetenek olarak, 13 Ocak 1995’te İstanbul’da doğan Onur Seyit Yaran, Türkiye’nin parlayan yıldızlarından biri olarak öne çıkıyor. Kariyerinin ilk adımlarını attığı Best Model of Turkey 2016 yarışmasında birincilik elde ederek adını duyurdu. Bu zaferin ardından, Türkiye’yi Best Model of World yarışmasında temsil etti ve uluslararası alanda da büyük başarılar elde etti.

Oyunculuk yolculuğuna Kalk Gidelim dizisiyle başlayan Onur Seyit Yaran, yetenekleriyle izleyicilerin dikkatini çekti ve sektörde kendine sağlam bir yer edindi. Ancak gerçek çıkışını, başrolde yer aldığı Kardeşlerim dizisiyle yaptı. Bu dizideki etkileyici performansı, GQ Men Of The Year Ödül Töreni’nde Yılın Yükselen TV Yıldızı Ödülü’nü kazanmasını sağladı.

Başarılarına bir yenisini daha ekleyen Onur Seyit Yaran, 2022 yılında Altın Kelebek Ödül Töreni’nde “En İyi Dizi Çifti” kategorisinde ödül kazandı. Bu başarılar, genç yeteneğin gelecekteki parlak kariyerine ışık tutuyor. Onur Seyit Yaran, hem yeteneği hem de alçak gönüllülüğü ile sektörde takdir toplamaya devam ediyor. Gelecek projeleri ve başarıları merakla beklenmektedir.

Bilgi Değer
İsim Onur Seyit Yaran
Doğum Tarihi 13 Ocak 1995
Doğum Yeri İstanbul
Boy 187 cm
Yaş 29
Nereli İstanbul
Kilo 79 kg
Burç Balık
Meslek Manken – Model – Oyuncu

Yorum yapın