Selin Şekerci

Selin Şekerci, 1 Haziran 1989 tarihinde İzmir şehrinde doğmuş bir aktristtir ve boyu 167 cm’dir.

Selin Şekerci Hakkında Bilgiler

Selin Şekerci Boyu Kaç cm?

167 cm boyundadır.

Selin Şekerci Yaşı Kaç?

35 yaşındadır.

Selin Şekerci Nereli?

İzmir – Karşıyaka doğumludur.

Selin Şekerci Sevgilisi Kim?

Osman Yalın

Selin Şekerci Kaç Kilo?

57 kg

Selin Şekerci Hangi Burç?

İkizler

Selin Şekerci Mesleği

Oyuncu

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci Türk oyuncu. 1 Haziran 1989 tarihinde İzmir Karşıyaka ilçesinde doğan Selin Şekerci’nin babası Arap, annesi Azerbaycan asıllıdır. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okudu. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda birçok tiyatro oyununda yer aldı. Öte yandan yine İzmir’de özel tiyatrolarda ve çocuk oyunlarında oynadı. Kavak Yelleri adlı gençlik dizisiyle televizyon macerası başlayan Şekerci, 3 bölüm Feyza karakterine hayat verdi.

Daha sonra İstanbul’a gelerek; dizi-film ve reklamlarda oynamaya başladı.[kaynak belirtilmeli] Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün reklamlarında oynadı. Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Çelikli adlı üniversite öğrencisi bir karakteri canlandırarak ilk başrolünü üstlendi. Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol almıştır. 2012 yılında yönetmenliği Mahsun Kırmızıgül’ün üstlendiği Benim İçin Üzülme adlı dizide Irmak karakterini canlandırmıştır.

2014 yazı itibarı ile başlayan Kaçak Gelinler dizisinin başrollerinden biri olan Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 21 Aralık 2015’te başlayan Acı Aşk dizisinde Sude karakterini canlandırmıştır. Daha sonra 8 Temmuz 2016’da başlayan Rengarenk dizisinde Renk karakterini canlandırmıştır. 2 Mart 2017’de başlayan Çoban Yıldızı dizisinde Zühre karakterini canlandırmıştır. 10 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Çatı Katı Aşk dizisinde 14. bölümden itibaren Şirin karakterini canlandırmıştır. 2021’den beri BluTV adlı dijital kanalda, Yeşilçam dizisinin başrol oyuncusudur.

Bilgi Değer
Adı Soyadı Selin Şekerci
Doğum Tarihi 1 Haziran 1989
Doğum Yeri İzmir – Karşıyaka
Boy 167 cm
Yaş 35
Sevgilisi Osman Yalın
Kilo 57 kg
Burç İkizler
Meslek Oyuncu

Yorum yapın