Fatih Portakal

Fatih Portakal, 2 Şubat 1968 tarihinde Aydın şehrinde doğmuş bir gazetecidir ve boyu 178 cm’dir.

Fatih Portakal Hakkında Bilgiler

Fatih Portakal Boyu Kaç cm?

178 cm boyundadır.

Fatih Portakal Yaşı Kaç?

56 yaşındadır.

Fatih Portakal Nereli?

Aydın – Nazilli doğumludur.

Fatih Portakal Kaç Kilo?

79 kg

Fatih Portakal Eşi Kim?

Armağan Portakal (e. 1997)

Fatih Portakal Hangi Burç?

Kova

Fatih Portakal Mesleği

Gazeteci -Sunucu

Fatih Portakal Kimdir?

Türkiye’nin önde gelen gazetecilerinden biri olan Fatih Portakal, 2 Şubat 1968 tarihinde Aydın’ın Nazilli ilçesinde doğmuştur. 178 cm boyuyla dikkat çeken Portakal, 56 yaşındadır ve Kova burcudur.

Gazetecilik kariyerine adım attığı günden itibaren sağlam bir itibar kazanan Fatih Portakal, habercilikteki başarılarıyla tanınmaktadır. Ancak sadece habercilikle sınırlı kalmayıp, aynı zamanda başarılı bir sunucu olarak da kendini kanıtlamıştır. Fatih Portakal’ın eğitim hayatı da oldukça dikkat çekicidir. İlköğrenimini Aydın’da tamamladıktan sonra İzmir Atatürk Lisesi’nde lise eğitimini almıştır. Yüksek öğrenimini ise İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Fatih Portakal, 1997 yılında Armağan Portakal ile hayatını birleştirmiş ve mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Bu birliktelikten oluşan aileleri, onların hayatında özel bir yere sahiptir. Türkiye’nin saygın gazetecilerinden biri olan Fatih Portakal, habercilik ve sunuculuk kariyerindeki başarılarıyla ön plana çıkmış ve gelecek nesillere ilham kaynağı olmaya devam etmektedir.

Bilgi Değer
Adı Fatih Portakal
Doğum Tarihi 2 Şubat 1968
Doğum Yeri Aydın – Nazilli
Boyu 178 cm
Yaşı 56
Nereli Aydın – Nazilli
Kilo 79 kg
Eşi Armağan Portakal (e. 1997)
Burcu Kova
Mesleği Gazeteci – Sunucu

Yorum yapın