Hande Sarıoğlu

Hande Sarıoğlu, 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce şehrinde doğmuş bir sunucudur ve boyu 172 cm’dir.

Hande Sarıoğlu Hakkında Bilgiler

Hande Sarıoğlu Boyu Kaç cm?

172 cm boyundadır.

Hande Sarıoğlu Yaşı Kaç?

36 yaşındadır.

Hande Sarıoğlu Nereli?

Düzce – Akçakoca doğumludur.

Hande Sarıoğlu Kaç Kilo?

58 kg

Hande Sarıoğlu Hangi Burç?

Başak

Hande Sarıoğlu Kimdir?

Hande Sarıoğlu (d. 19 Eylül 1988; Akçakoca, Düzce) Türk sunucudur. 19 Eylül 1988 tarihinde Düzce’nin Akçakoca ilçesinde doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı. Kanal D’de yayımlanan Aşk-ı Memnu dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında Star TV’de yayımlanan ve Mehmet Ali Erbil’in sunduğu Çarkıfelek programında yer aldı. 2011’de Pasaport adındaki yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaptı.

Daha sonra FOX’ta yayımlanan Kaç Para Kaç programının sunuculuğunu yaptı. Şubat 2016’da TV8’de yayımlanmaya başlayan Böyle Çok Daha Güzelsin programında Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi ile birlikte jüri üyesi olarak yer aldı. 2017’nin ağustos ayından itibaren Tivibu Spor’da çalışmaya başlayan Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk TV’de çalışmaya başladı.Emin Çağlar ve Fatih Altaylı’nın yorumculuk yaptığı Spor Saati programını sundu. 2 Aralık 2019’daki programda Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bıraktı.

Habertürk’te spor haberlerini sunan Sarıoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video nedeniyle işine son verildiğini açıkladı

Bilgi Değer
Adı Hande Sarıoğlu
Doğum Tarihi 19 Eylül 1988
Doğum Yeri Düzce – Akçakoca
Boyu 172 cm
Yaşı 36
Nereli Düzce – Akçakoca
Kilo 58 kg
Burcu Başak

Yorum yapın